English
Tek Kullanımlık
Pulsoksimetre / Tek Kullanımlık SPO2 Probu

Hastalık bulaşma riskinin olduğu durumlarda, uzun süreli monitörizasyon  için tek kullanımlık SPO2 probu kullanılmaktadır.

FMT tek kullanımlık SPO2 probu hasta konforunu arttıran ve kolaylıkla sökülüp takılabilen en kaliteli uygulama bantlarına sahiptir. Ürünlerimizde 3M Microfoam™ , Medaplast™ ve yapışkanlı tekstil tip bantlar kullanılmakta olup; tek kullanımlık SPO2 probu yüksek hassasiyetli elektronik komponentler ve esnek ekranlı kablolara sahiptir. İşlevsellik sağlayan özel tasarımı sayesinde kolay ve kesin prob yerleşimi mümkün olmaktadır. Endüstriyel standartlarda üretilmiş olup biyouyumludur ve lateks içermez.

FMT tek kullanımlık SPO2 problarımız yüksek sinyal doğruluğuna sahiptir. %90-100 ölçüm aralığında ±%1, %70-89 ölçüm aralığında ±%2 hassasiyetinde doğruluk göstermektedir. Çevreden gelen manyetik alan etkileşimini azaltarak probun hassasiyetini arttırmak için Faraday kafesi ekranlaması mevcuttur.

FMT tek kullanımlık SPO2 probu yetişkin, pediatrik, infant ve neonatal boylarda olup 24'lü paketlerde satılmaktadır. PWTT teknolojisi ile uyumlu çalışmaktadır.

Tek kullanımlık pulsoksimetre probu başlıca pulsoksimetre cihazları ve hastabaşı monitörleriyle uyumlu bir şekilde çalışacak çeşit ve konfigürasyona sahiptir.

Uyumlu Markalar: BCI, CSI, Datex, GE Oxy Tip (UN Konektör), MEK, Nellcor, Nellcor Oximax, Nihon Kohden, Nonin, Novametrix.