English
Çok Kullanımlık
Çok Kullanımlık SPO2 Probu

Çok Kullanımlık SPO2 Probu (Pulsoksimetre), kandaki oksijen saturasyonunun ve nabzın sürekli olarak izlenmesinde kullanılmaktadır. FMT çok kullanımlık pulsoksimetre problarımız başlıca pulsoksimetre cihazları ve hastabaşı monitörleriyle uyumlu bir şekilde çalışacak çeşit ve konfigürasyona sahiptir.

Daha fazla dayanıklılık sağlamak ve ürünün kullanım ömrünü uzatmak için kablolarda poliüretan kılıf ; konektör ve prob uçlarında esnek kablo koruyucular kullanılmıştır. Çift ekranlı kablo sinyal bütünlüğü sağlanmaktadır. SPO2 problarının üretiminde medikal uyumlu poliüretan, silikon, santropren, polipropilen ve ABS malzemeler kullanılmıştır. Latex içermez; bio-uyumluluk problemlerini minimize ederek hasta güvenlik ve konforunu arttırmak için pulsoksimetre problarında PVC kullanılmamaktadır.

Çok kullanımlık SPO2 probu yetişkin, pediatrik ve bebek hastalara uygun boylarda olup; zengin konektör seçenekleriyle piyasada mevcut bir çok pulsoksimetre ve hastabaşı monitörleriyle tam uyumlu çalışmaktadır. SPO2 problarımız cihaz uyumluluğunu ve izlenebilirliğini sağlamak için parça, lot ve seri numarası taşımaktadır